Kasutame oma teenustes küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja veebisaidi kasutustingimustega.

Mõttekad kindlustuslahendused!

Meie teenused

Põuakindlustus

Põud on viimastel aastatel põhjustanud põllumeestele märkimisväärset saagikuse vähenemist.  Alates 2022 aastast on Eestis saadaval ainulaadne põuakindlustus, mis hüvitab saagi vähenemise põuast mõjutatud piirkondades. Pakume põuakindlustust koostöös VanderSatiga, kes on satelliitmõõtmiste liider Euroopas. Mõõtmised tehakse satelliitide abil; mulla niiskuse indeksi (SMI) muutusi saab jälgida meie veebisaidil.

Rohkem infot »

Saagikindlustus

Kindlusta saak rahe, vihma, tormi, talvekahju ja tulekahju või varguse vastu. Leiame sobivaima lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Kariloomade kindlustus

Pakume loomade kindlustamist eri suuruses ja erineva profiiliga põllumajandusettevõtetele. Leiame sobivaima lahenduse just Sinule ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Eritehnika kindlustamine

Kanname hoolt Sinu ettevõtte tehnopargi kindlustamise eest. Leiame soodsama lahenduse liisitud põllutöömasinate ja muu eritehnika kindlustamiseks.

Rohkem infot »

Kinnisvara kindlustamine

Oleme eksperdid igat liiki kinnisvara kindlustamises. Pakume parima lahenduse eluhoonete, põllumajandus - ja tootmishoonete ning seadmete kindlustamisel.

Rohkem infot »

Miks kindlustada saaki?

Miks on vajalik saagikindlustus? 

Selleks, et põllumajandustootmine oleks ennustatav ja prognoositav, on tarvis vähendada riske, mis valmistavad põllumajandustootjatele aina muresid ja üllatusi. Palju kahjusid saab vähendada oskusliku majandamisega, kuid põllumajandust ohustavad asjaolud, mida ei ole võimalik mõjutada – need on ilmaolud. Iga aasta toob üllatusi ja esinevad ohud hea saagi saamiseks. Saagikindlustus pakubki kindlustuskaitset looduse poolt põhjustatud kahjude eest.  

Miks on saagikindlustus kasulik? 

Esiteks ei saa ennustada ilmaolude mõju ning need võivad tekitada põllumajandustootjatele olulist kahju. Kaitset selliste kahjude eest pakubki saagikindlustus. 
Teiseks Euroopa Liit tagab põllumajandustootjatele toetust riskide juhtimiseks, mis aitab põllumajandustootjatel osta saagikindlustust – https://www.pria.ee/toetused/pollumajanduskindlustustoetus-2022-vii-voor toetus hüvitab kuni 70% kindlustusmakse summalt.

Millist kindlustuskaitset pakub saagikindlustus? 

Saagikindlustus pakub kindlustuskaitset ilmaolude põhjustatud kahjude vastu. Tavaliselt tekitab kõige suuremat kahju rahe, mis võib näiteks laastada peaaegu küpse rapsipõllu 100% ulatuses. Viimastel aastatel on aina aktuaalsemaks muutunud põud ning olukorra paranemist ei ole oodata ka tulevikus. Taliteravilja ohustab talvine külm, kuid hästi talvitunud viljapõlde võivad ohustada järsud temperatuuri muutused kevadel. Tugevad vihmahood ja torm lamandavad viljapõlde ja vähendavad oluliselt suvist saaki. Aastast aastasse suureneb kindlustatud talumajapidamiste arv ning suureneb ka pakutud kindlustuskaitse ulatus. 

Miks valida saagikindlustust? 

Saagi hind kasvab, saavutades aina uusi rekordeid, sellest tulenevalt tekitavad saagi kahjustused aina suuremat kahju. Põllumajandustootjad valivad antud kindlustuse oma kohustuste täitmise ja talupidamise stabiilsuse tagamiseks. Kusjuures, tänu https://www.pria.ee/toetused/pollumajanduskindlustustoetus-2022-vii-voor toetusele, moodustab kindlustus ainult väikese osa kuludest. 

Kuidas määratakse kindlustushüvitis kahjude tekkimise korral? 

Antud kindlustuse arendamise käigus on töötatud välja selged ja arusaadavad kriteeriumid kahjude määra täpseks arvutamiseks ja hüvitise väljamaksmiseks. Meie kindlustusmaaklerid selgitavad teile, millist kindlustuskaitset pakume ja kui suur on kindlustushüvitis. Me aitame vormistada dokumente toetuse saamiseks ning meie spetsialistid on teie kõrval põldude hindamise ja kindlustushüvitise väljaarvutamise ajal.

Kuidas saada head kindlustuspakkumist? 

Võtke ühendust meie kolleegidega!  

Toimub töötlemine...

Agro kalkulaator

Maksumuse arvutamiseks märkige palun põllukultuurid

* Saagikus t/ha* planeeritud müügihind EUR

Lähiajal võtab Teiega ühendust meie spetsialist ning me saadame märgitud e-posti aadressile individuaalse kindlustuspakkumise. Peatse suhtlemiseni!

Teie EURORISK AGRO

Kontaktid

Kontakti
+372 5100781
Aiandi tee 21a, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa 74001
agro@eurorisk.ee