Kasutame oma teenustes küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja veebisaidi kasutustingimustega.

Mõttekad kindlustuslahendused!

Meie teenused

Põuakindlustus

Põud on viimastel aastatel põhjustanud põllumeestele märkimisväärset saagikuse vähenemist.  Alates 2022 aastast on Eestis saadaval ainulaadne põuakindlustus, mis hüvitab saagi vähenemise põuast mõjutatud piirkondades. Pakume põuakindlustust koostöös VanderSatiga, kes on satelliitmõõtmiste liider Euroopas. Mõõtmised tehakse satelliitide abil; mulla niiskuse indeksi (SMI) muutusi saab jälgida meie veebisaidil.

Rohkem infot »

Saagikindlustus

Kindlusta saak rahe, vihma, tormi, talvekahju ja tulekahju või varguse vastu. Leiame sobivaima lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Kariloomade kindlustus

Pakume loomade kindlustamist eri suuruses ja erineva profiiliga põllumajandusettevõtetele. Leiame sobivaima lahenduse just Sinule ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Eritehnika kindlustamine

Kanname hoolt Sinu ettevõtte tehnopargi kindlustamise eest. Leiame soodsama lahenduse liisitud põllutöömasinate ja muu eritehnika kindlustamiseks.

Rohkem infot »

Kinnisvara kindlustamine

Oleme eksperdid igat liiki kinnisvara kindlustamises. Pakume parima lahenduse eluhoonete, põllumajandus - ja tootmishoonete ning seadmete kindlustamisel.

Rohkem infot »

Talve riskide kindlustus

Tuleb loota, et temperatuur ei lange järsult ja ei teki lumeta pakane – viimastel aastatel on see tekitanud taliviljale suurt ohtu. Viimased talved on olnud leebed, kuid just kevadine lumeta pakane ja suured temperatuuri kõikumised tekitavad suurt ohtu.

Milliseid talve riske saab kindlustada ja kuidas arvutatakse hüvitis talve kahjustuste eest?

Talve riskide kindlustusega saab kindlustada kõik taliviljad ja rapsi. Sügisel võtab külvid vastu ekspert, nende edukaks talvitumiseks, peavad need vastama teatud kriteeriumidele – vastav arengu staadium, taimede arv ruutmeetril, taimede seisnud.

Tegelikult talve riskide kindlustusega kindlustatakse kõik riskid, see tähendab, et kevadel, kui taastub vegetatsioon, hinnatakse külvide seisundit, kui see on oluliselt halvenenud, makstakse välja hüvitis kahjude eest. Peamine kriteerium, mille kohaselt hinnatakse kahju, on taimede arv ruutmeetril teatud põllu osas või tervel põllul.

Hüvitist makstakse mitte ainult madala temperatuuri tõttu külmunud taimede eest, vaid ka jääkihi all lämbunud ja lumevaiba all haudunud taimede eest. Külve saab kindlustada ka metsloomade kahjustuste vastu, mille puhul peamiseks kriteeriumiks hüvitise saamiseks on taimede arv ruutmeetril.

Talve riskide põhjustatud kahjusid hinnatakse 1. maini. 

Toimub töötlemine...

Agro kalkulaator

Maksumuse arvutamiseks märkige palun põllukultuurid

* Saagikus t/ha* planeeritud müügihind EUR

Lähiajal võtab Teiega ühendust meie spetsialist ning me saadame märgitud e-posti aadressile individuaalse kindlustuspakkumise. Peatse suhtlemiseni!

Teie EURORISK AGRO

Kontaktid

Kontakti
+372 5100781
Aiandi tee 21a, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa 74001
agro@eurorisk.ee