Kasutame oma teenustes küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja veebisaidi kasutustingimustega.

Mõttekad kindlustuslahendused!

Meie teenused

Põuakindlustus

Põud on viimastel aastatel põhjustanud põllumeestele märkimisväärset saagikuse vähenemist.  Alates 2022 aastast on Eestis saadaval ainulaadne põuakindlustus, mis hüvitab saagi vähenemise põuast mõjutatud piirkondades. Pakume põuakindlustust koostöös VanderSatiga, kes on satelliitmõõtmiste liider Euroopas. Mõõtmised tehakse satelliitide abil; mulla niiskuse indeksi (SMI) muutusi saab jälgida meie veebisaidil.

Rohkem infot »

Saagikindlustus

Kindlusta saak rahe, vihma, tormi, talvekahju ja tulekahju või varguse vastu. Leiame sobivaima lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks.

Kariloomade kindlustus

Pakume loomade kindlustamist eri suuruses ja erineva profiiliga põllumajandusettevõtetele. Leiame sobivaima lahenduse just Sinule ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Eritehnika kindlustamine

Kanname hoolt Sinu ettevõtte tehnopargi kindlustamise eest. Leiame soodsama lahenduse liisitud põllutöömasinate ja muu eritehnika kindlustamiseks.

Rohkem infot »

Kinnisvara kindlustamine

Oleme eksperdid igat liiki kinnisvara kindlustamises. Pakume parima lahenduse eluhoonete, põllumajandus - ja tootmishoonete ning seadmete kindlustamisel.

Rohkem infot »

Rahe – sademed jäätera kujul. Kindlustatud risk on realiseerunud siis, kui on tuvastatud, et põllukultuuride otsesed kahjustused on tekkinud rahe tagajärjel (st hakitud, painutatud, purustatud, kahjustatud, hävinenud, seemned välja pekstud).

Vihm – sademed veepiiskade kujul, mis langevad 15 minutiga vähemalt 15 mm ühe m2 kohta või 24 tunni jooksul üle 50 mm ühe m2 kohta. Kindlustusrisk on realiseerunud kui on tuvastatud, et põllukultuuride otsesed kahjustused on põhjustatud vihma tagajärjel (st murdunud, ligunenud, hävinenud, seemned ja kaunad kahjustatud) või vihma põhjustatud pinnase erosiooni tagajärjel (põllukultuurid on mullast väljas või jäänud mulla alla).

Torm – tuul tugevusega vähemalt Beauforti skaala tase 8 või 17,2 m/sekundis ja võib selgelt järeldada, et põllukultuuride kahjustused on põhjustatud tormist. Kui tuule kiirust ei ole võimaik kindlustatud põllu asukohas kindlaks teha, siis loetakse, et torm on aset leidnud juhul, kui selle asukohas olevad hooned, puud ja objektid olid eelnevalt ideaalses seisukorras ja pärast tormi on need kahjustatud. Tormi risk on realiseerunud, kui põllukultuurid on tormi otsese mõju tagajärjel kahjustunud või hävinenud (ära puhutud, murdunud, saak küljest ära raputatud, kõrvad ja kaunad katki läinud).

Talvekahju – risk on realiseerunud, kui põllukultuuride kahjustused talvitumisperioodil on tekkinud külmumisest, jääkoorikust või haudumisest.

Tulekahju – põllukultuuride on kahjustumine või hävinemine saagi koristuse ajal koristusseadmest tulenevast sädemest või leegist tekkinud tulekahju otsese mõju tagajärjel.

Välk – põllukultuuride kahjustumine või hävinemine välgu tagajärjel tekkinud tulekahju otsese mõju tagajärjel.

Saagi vargus – kolmanda isiku poolt saagikoristamise ajal kindlustatud eseme osas toime pandud saagivargus.

Toimub töötlemine...

Agro kalkulaator

Maksumuse arvutamiseks märkige palun põllukultuurid

* Saagikus t/ha* planeeritud müügihind EUR

Lähiajal võtab Teiega ühendust meie spetsialist ning me saadame märgitud e-posti aadressile individuaalse kindlustuspakkumise. Peatse suhtlemiseni!

Teie EURORISK AGRO

Kontaktid

Kontakti
+372 5100781
Aiandi tee 21a, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa 74001
agro@eurorisk.ee