Kasutame oma teenustes küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja veebisaidi kasutustingimustega.

Mõttekad kindlustuslahendused!

Meie teenused

Põuakindlustus

Põud on viimastel aastatel põhjustanud põllumeestele märkimisväärset saagikuse vähenemist.  Alates 2022 aastast on Eestis saadaval ainulaadne põuakindlustus, mis hüvitab saagi vähenemise põuast mõjutatud piirkondades. Pakume põuakindlustust koostöös VanderSatiga, kes on satelliitmõõtmiste liider Euroopas. Mõõtmised tehakse satelliitide abil; mulla niiskuse indeksi (SMI) muutusi saab jälgida meie veebisaidil.

Rohkem infot »

Saagikindlustus

Kindlusta saak rahe, vihma, tormi, talvekahju ja tulekahju või varguse vastu. Leiame sobivaima lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Kariloomade kindlustus

Pakume loomade kindlustamist eri suuruses ja erineva profiiliga põllumajandusettevõtetele. Leiame sobivaima lahenduse just Sinule ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Eritehnika kindlustamine

Kanname hoolt Sinu ettevõtte tehnopargi kindlustamise eest. Leiame soodsama lahenduse liisitud põllutöömasinate ja muu eritehnika kindlustamiseks.

Rohkem infot »

Kinnisvara kindlustamine

Oleme eksperdid igat liiki kinnisvara kindlustamises. Pakume parima lahenduse eluhoonete, põllumajandus - ja tootmishoonete ning seadmete kindlustamisel.

Rohkem infot »

Uudised

Crop insurance Estonia

Võib-olla seemnekindlustus?

Eelmisel nädalal, mil temperatuurid ulatusid kohati +20 kraadini, jätkus teraviljakasvatus üle Eesti ja on võimalik hinnata, kuidas teraviljapõllud on talvitunud. Pärast mitut suhteliselt leiget talve on tänavu jaanuaris külm, tugev tuul ja lumikatte puudumine kahjustanud ka talivilju. Lääne-Eestis, kus lumikate oli väiksem, kannatasid rapsipõllud eriti rängalt. Kohati tuleb teraviljapõllud uuesti külvata. Jah, see talv on näidanud, et ka Eestis on talved taliviljapõldudele ohtlikud. Tulevikus peame veelgi hoolikamalt vaatama põllukultuuride, sortide, külvikordade ja mullaharimise valiku peale.

Eurorisk Agro Maamess 2024

Kohtumiseni Maamessil 2024!

Meil on hea meel teatada, et osaleme 18.-20. aprillil Tartus toimuval Maamess. Tulge meid külastama stendi 📍 B-23, et saada vastused kõikidele saagikindlustusega seotud küsimustele. Kohtumiseni Maamessil!

Kindlustus on täies hoos!

EURORISK kindlustusmaakler pakub nüüdsest saagikindlustust ka Eesti põllumeestele. EURORISK on juhtiv põllumajanduskindlustuse maakler Lätis alates 2012. aastast ja Leedus alates 2019. aastast.

Kuidas kujuneb saagikindlustuse hind?

Saagikindlustus võib tunduda keeruline ja arusaamatu, kuid me tahame teha selle teile kättesaadavaks ja arusaadavaks. Vaatame saagikindlustust numbrites ja selgitame, millest koosnevad kindlustuskulud ning kuidas arvutatakse hüvitist.

Tuletame teile meelde!

Tuletame meelde, et talivilja kindlustamise võimalus hakkab lõppema. Avaldusi võtame vastu veel vaid mõne päeva jooksul, et ka Sinu ettevõte oleks talveriskide vastu kindlustatud.

Toimub töötlemine...

Agro kalkulaator

Maksumuse arvutamiseks märkige palun põllukultuurid

* Saagikus t/ha* planeeritud müügihind EUR

Lähiajal võtab Teiega ühendust meie spetsialist ning me saadame märgitud e-posti aadressile individuaalse kindlustuspakkumise. Peatse suhtlemiseni!

Teie EURORISK AGRO

Kontaktid

Kontakti
+372 5100781
Aiandi tee 21a, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa 74001
agro@eurorisk.ee