Kasutame oma teenustes küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja veebisaidi kasutustingimustega.

Mõttekad kindlustuslahendused!

Meie teenused

Põuakindlustus

Põud on viimastel aastatel põhjustanud põllumeestele märkimisväärset saagikuse vähenemist.  Alates 2022 aastast on Eestis saadaval ainulaadne põuakindlustus, mis hüvitab saagi vähenemise põuast mõjutatud piirkondades. Pakume põuakindlustust koostöös VanderSatiga, kes on satelliitmõõtmiste liider Euroopas. Mõõtmised tehakse satelliitide abil; mulla niiskuse indeksi (SMI) muutusi saab jälgida meie veebisaidil.

Rohkem infot »

Saagikindlustus

Kindlusta saak rahe, vihma, tormi, talvekahju ja tulekahju või varguse vastu. Leiame sobivaima lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Kariloomade kindlustus

Pakume loomade kindlustamist eri suuruses ja erineva profiiliga põllumajandusettevõtetele. Leiame sobivaima lahenduse just Sinule ettevõtte jaoks.

Rohkem infot »

Eritehnika kindlustamine

Kanname hoolt Sinu ettevõtte tehnopargi kindlustamise eest. Leiame soodsama lahenduse liisitud põllutöömasinate ja muu eritehnika kindlustamiseks.

Rohkem infot »

Kinnisvara kindlustamine

Oleme eksperdid igat liiki kinnisvara kindlustamises. Pakume parima lahenduse eluhoonete, põllumajandus - ja tootmishoonete ning seadmete kindlustamisel.

Rohkem infot »

Uudised

Kuidas kujuneb saagikindlustuse hind?

Saagikindlustus võib tunduda keeruline ja arusaamatu, kuid me tahame teha selle teile kättesaadavaks ja arusaadavaks. Vaatame saagikindlustust numbrites ja selgitame, millest koosnevad kindlustuskulud ning kuidas arvutatakse hüvitist.

Tuletame teile meelde!

Tuletame meelde, et talivilja kindlustamise võimalus hakkab lõppema. Avaldusi võtame vastu veel vaid mõne päeva jooksul, et ka Sinu ettevõte oleks talveriskide vastu kindlustatud.

Talve riskide kindlustus

Tuleb loota, et temperatuur ei lange järsult ja ei teki lumeta pakane - viimastel aastatel on see tekitanud taliviljale suurt ohtu. Viimased talved on olnud leebed, kuid just kevadine lumeta pakane ja suured temperatuuri kõikumised tekitavad suurt ohtu.

Miks kindlustada saaki?

Selleks, et põllumajandustootmine oleks ennustatav ja prognoositav, on tarvis vähendada riske, mis valmistavad põllumajandustootjatele aina muresid ja üllatusi.

Toimub töötlemine...

Agro kalkulaator

Maksumuse arvutamiseks märkige palun põllukultuurid

* Saagikus t/ha* planeeritud müügihind EUR

Lähiajal võtab Teiega ühendust meie spetsialist ning me saadame märgitud e-posti aadressile individuaalse kindlustuspakkumise. Peatse suhtlemiseni!

Teie EURORISK AGRO

Kontaktid

Kontakti
+372 5100781
Aiandi tee 21a, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa 74001
agro@eurorisk.ee